Důležité upozornění!

Odeslání k testování k průkazu onemocnění COVID 19 je nadále indikováno praktickým lékařem, a to u osob, u nichž se objeví KTERÝKOLIV (tedy i jediný) z následujících příznaků: teplota 37,5°C a více, suchý kašel, nově vzniklá dušnost a dechové potíže. Pokud na sobě pozorujete tyto potíže, oznamte nám toto telefonicky v ordinačních hodinách nebo kdykoliv emailem na adrese ordinacezbysov@seznam.cz. Bude vám vystavena žádanka, která bude odeslána na odběrové místo, v našem případě drive in v nemocnici v Bohunicích. Při emailové konzultaci uvádějte své jméno, příjmení,  rodné číslo, bydliště a telefon, na kterém budete k dispozici!  Vystavení žádanky vám bude potvrzeno rovněž emailem s předmětem "Žádanka vystavena" K odběru je možné se dostavit až po obdržení potvrzovacího emailu! Ke stěru z nosohltanu na odběrové místo přijedete osobním automobilem, pokud možno bez doprovodu, po celou dobu nebudete z auta vystupovat! Nepojedete hromadnou dopravou a v autě budete mít nasazenou roušku!

Do odvolání je návštěva ordinace možná pouze po předchozí telefonické domluvě! 

Pokud potřebujete poradit, můžete využít následujících kontaktů: Hygienická stanice Brno: 541 126 425. Nová speciální linka 1212! 

Lékařská ordinace Zbýšov

V naší ordinaci poskytujeme zdravotní péči odpovídající požadavkům na ordinaci Všeobecného praktického lékaře pro dospělé.  Zajišťujeme ordinační dobu v rozsahu 40 hodin týdně, ordinujeme každé všední dopoledne. Třikrát týdně je ordinace celodenní, z toho jedenkrát do 18:00 hodin.

Naše ordinace je akreditovaným pracovištěm pro postgraduální výuku ve zdravotnictví.

 

Lékaři:  MUDr.  František Ševčík 

              MUDr. Irena Zelníčková

Sestry:  Miroslava Ševčíková

              Pavla Budíková

             

 

 

 


Připomínáme všem, že chřipka a přes 90% všech nachlazení jsou virová onemocnění, antibiotika proti nim nepomůžou, je třeba počítat s klidovým režimem a pracovní neschopností! Blíže viz plakát státního zdravotního ústavu.

A3plakat_final_nahled-1.pdf (1,3 MB)

DL_skladacka_2018_04.pdf (1,7 MB) 


Aktuality

13.09.2017 11:17

Vlastní vakcíny k očkování

Upozorňujeme pacienty, že v naší ordinaci není možné naočkovat pacientem přinesenou vakcínu. Pokud...

Celý článek

—————

26.04.2017 17:18

Domácí měření krevního tlaku

Pro pacienty lečící se pro vysoký krevní tlak je výhodné domácí měření tlaku. Doma naměřené hodnoty...

Celý článek

—————


TOPlist

Kontakt

MeditrinePraktik s.r.o.

MUDr. František Ševčík
MUDr. Irena Zelníčková
9. května 9
Zbýšov
664 11


546 431 440
606 569 769