Důležité upozornění!

Odeslání k testování k průkazu onemocnění COVID 19 je nadále indikováno praktickým lékařem, a to u osob, u nichž se objeví KTERÝKOLIV (tedy i jediný) z následujících příznaků: teplota 37,5°C a více, suchý kašel, nově vzniklá dušnost a dechové potíže. Pokud na sobě pozorujete tyto potíže, oznamte nám toto telefonicky v ordinačních hodinách nebo kdykoliv emailem na adrese ordinacezbysov@seznam.cz. Bude vám vystavena žádanka, která bude odeslána na odběrové místo, v našem případě drive in v nemocnici v Bohunicích. Při emailové konzultaci uvádějte své jméno, příjmení,  rodné číslo, bydliště a telefon, na kterém budete k dispozici!  Vystavení žádanky vám bude potvrzeno rovněž emailem s předmětem "Žádanka vystavena" K odběru je možné se dostavit až po obdržení potvrzovacího emailu! Ke stěru z nosohltanu na odběrové místo přijedete osobním automobilem, pokud možno bez doprovodu, po celou dobu nebudete z auta vystupovat! Nepojedete hromadnou dopravou a v autě budete mít nasazenou roušku!

Do odvolání je návštěva ordinace možná pouze po předchozí telefonické domluvě! 

Pokud potřebujete poradit, můžete využít následujících kontaktů: Hygienická stanice Brno: 541 126 425. Nová speciální linka 1212! 

Lékařská ordinace Zbýšov

V naší ordinaci poskytujeme zdravotní péči odpovídající požadavkům na ordinaci Všeobecného praktického lékaře pro dospělé.  Zajišťujeme ordinační dobu v rozsahu 40 hodin týdně, ordinujeme každé všední dopoledne. Třikrát týdně je ordinace celodenní, z toho jedenkrát do 18:00 hodin.

Naše ordinace je akreditovaným pracovištěm pro postgraduální výuku ve zdravotnictví.

 

Lékaři:  MUDr.  František Ševčík 

              MUDr. Irena Zelníčková

Sestry:  Miroslava Ševčíková

              Pavla Budíková

             

 

 

 


Připomínáme všem, že chřipka a přes 90% všech nachlazení jsou virová onemocnění, antibiotika proti nim nepomůžou, je třeba počítat s klidovým režimem a pracovní neschopností! Blíže viz plakát státního zdravotního ústavu.

A3plakat_final_nahled-1.pdf (1,3 MB)

DL_skladacka_2018_04.pdf (1,7 MB) 


Aktuality

01.04.2014 10:35

Změna v testování stolice na skryté krvácení

Vážení pacienti, v rámci změn úhrad pojišťoven došlo i ke změně testování stolice na přítomnost...

Celý článek

—————

19.07.2012 21:20

Očkování proti tetanu

  Informace o datu očkování proti tetanu a termínu přeočkování poskytujeme elektronicky po...

Celý článek

—————


TOPlist

Kontakt

MeditrinePraktik s.r.o.

MUDr. František Ševčík
MUDr. Irena Zelníčková
9. května 9
Zbýšov
664 11


546 431 440
606 569 769